Drukuj stronę|Poleć znajomemu|Wersja PDF
telefon alarmowy:196 55
!--TYPO3SEARCH_begin--

Kołobrzeg

W Kołobrzegu, największym uzdrowisku nadmorskim, tętniącym życiem przez cały rok, JANTAR posiada drugi ośrodek wypoczynkowy.
Położenie w dzielnicy uzdrowiskowej, w odległości około 100 metrów od morza, jak również korzystny klimat powoduje, iż wielu odwiedzających Kołobrzeg skorzystało już z wypoczynku w tym wyjątkowym miejscu.

Zlikwidowanie wszelkich barier architektonicznych, stworzyło możliwość skorzystania z naszych usług również przez osoby niepełnosprawne, w tym poruszające się na wózkach inwalidzkich.
Pobyt na turnusie rehabilitacyjnym jest dla niepełnosprawnych okazją do zmiany trybu życia, oderwania się od codziennych trosk i obowiązków. Sprzyjają temu różnorodne zabiegi, udział w organizowanych zajęciach aktywizujących, wycieczkach, spotkaniach przy muzyce czy ognisku. Wszystko to, prowadzi do integracji uczestników turnusów i wpływa korzystnie na ich samopoczucie.

Oferujemy pokoje 1, 2 i 3 osobowe, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w sprzęt RTV.
Dla tych, którzy wolą aktywnie spędzać wolny czas, udostępniamy boisko sportowe do gry w piłkę, stoły tenisowe i inne, przystosowane do gier zespołowych czy indywidualnych. Po dniu pełnym wrażeń i wysiłku proponujemy spędzenie niezapomnianych chwil przy płonącym ognisku i rozbrzmiewających nutach gitary.
Zmotoryzowanym, zapewniamy miejsce parkingowe, znajdujące się na terenie ośrodka.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom i życzeniom kuracjuszy, przeprowadzony został gruntowny remont i modernizacja ośrodka tak, by spełniał najwyższe standardy jakości.

Po rozbudowie, przebudowie i modernizacji ośrodka posiada on 85 pokoi w większości 2 osobowe oraz 4 apartamenty, co daje łącznie 170 miejsc noclegowych. Powstało także nowoczesne zaplecze kuchenne wraz z salą restauracyjną i konferencyjną.

Mamy nadzieję, iż przedstawione wyżej walory świadczonych przez firmę jantar usług odnośnie wypoczynku,turnusów i rehabilitacji, zachęcą każdego do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy pełną satysfakcję i udany wypoczynek bez względu na porę roku i pogodę.

Adres:

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy ,,AMBER"

Ul. Kościuszki 22

78-100 Kołobrzeg

tel. 94/3533140

!--TYPO3SEARCH_end--