!--TYPO3SEARCH_begin--

O firmie

JANTAR spółka z o.o. w Słupsku rozpoczęła działalność na Pomorzu w 1989r.
Posiada ugruntowaną pozycję na rynku oraz cieszy się renomą i uznaniem wśród przedsiębiorców i instytucji Pomorza. Jest firmą w 100% z kapitałem polskim.


Siedziba spółki mieści się w Słupsku przy ul. Zygmunta Augusta 71. W maju 2006r. otworzony został nowy oddział w Szczecinie. Posiadamy również oddziały w Gdańsku, Szczecinku, Bytowie, a filie w Lęborku oraz Ustce. Od kwietnia 2009r. funkcjonuje Biuro w Poznaniu, a w najbliższych latach firma planuje otworzyć Biuro Terenowe w Bydgoszczy i Toruniu.


Obszar stałej aktywności gospodarczej obejmuje m.in. Słupsk, Ustkę, Rowy, Lębork, Łebę, Debrzno, Elbląg, Grudziądz, Wejherowo, Gdynię, Sopot, Gdańsk, Rumię, Starogard Gdański, Kwidzyń, Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Człuchów, Biały Bór,Wągrowiec, Międzyrzecz, Nowy Tomyśl, Zielona Góra, Leszno, Kalisz, Ostrów Wlkp., Śrem, Gniezno, Czarne, Złotów, Poznań, Wyrzysk, Toruń, Płock, Wrocław, Świdwin, Szczecin, Gryfino, Kołobrzeg, Miastko, Kępice, Sławno i Darłowo.

Grupa kapitałowa ,,Jantar" zatrudniając ponad 3000 osób znalazła się na 6 miejscu wśród największych pracodawców na Pomorzu w 2008r.

!--TYPO3SEARCH_end--